MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

11.990 ден
5.995 ден

Kоличина:
SKU: 43R2BIFS5D-021 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Металик
Големина 36.5, 38.5, 39
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиутеран