MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

12.990 ден
6.495 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 43R2BIFS2E-002 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина 35.5, 36, 37, 38.5, 40, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа