MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

13.990 ден 6.995 ден

Нема на залиха

SKU: 43S2SKFE6D-688 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Розева
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 45%Полиестер 35%Спандекс 15%Метал