MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

12.990 ден
7.794 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 43S2WIFS1D-001 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Големина 36, 36.5, 37, 38.5, 40, 40.5, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 80%Полиестер 20%Еластин