MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

12.390 ден

Kоличина:
SKU: 43T2ETFS1L-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Големина 35, 36, 40, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Koжа