MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

14.990 ден

Kоличина:
SKU: 43T2OLFS1D-260 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина 35, 35.5, 38, 40, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа