MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Високи потпетици

14.590 ден
8.754 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 40R2GSHP1S-001 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Високи потпетици
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Големина 36, 36.5, 38, 39, 40, 40.5
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа