MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Високи потпетици

9.390 ден

Висина на потпетицата – 8cm.

Kоличина:
SKU: 40T2IZMP1L-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Високи потпетици
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Големина 5, 36, 37, 40
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа