6.290 ден 5.032 ден

Нема на залиха

SKU: RCA21016BO-BLACK Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 18 × 7 × 14 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиутеран