4.690 ден
2.345 ден

Kоличина:
SKU: PGP22338MAGD-CAMEL Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Џемпери
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Кафена
Големина S, L
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 65%Висккоза 35%Полиестер

Вие исто така би сакале…

5.290 ден
2.645 ден

SILVIAN HEACH – Ж Здолништа