5.990 ден

Kоличина:
SKU: PGA22195MA-LIME_PUNCH Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Џемпери
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Жолта
Големина XS, S, M, L, XXS
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 9%Лен 55%Најлон 20%Полиестер 16%Акрил