8.290 ден 6.632 ден

Нема на залиха

SKU: PGA21518CD-NUDE Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Џемпери
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Крем
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 74%Акрил 23%Најлон 3%Еластин