3.990 ден 1.995 ден

Нема на залиха

SKU: PGP22003JE-D.Blue Dark Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 72%Памук 26%Полиестер 2%Еластин