9.290 ден 4.645 ден

Нема на залиха

SKU: PGP22043VENX-BLACK-WHT Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 68%Памук 30%Најлон 2%Еластин