8.690 ден 4.345 ден

Нема на залиха

SKU: PGP22170VE-BLACK Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 58%Вискоза 26%Тен 16%Најлон