3.990 ден 1.995 ден

Нема на залиха

SKU: PGP22408VERI-BLACK Категории , , Ознаки: , , , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 58%Вискоза 21%Лен 21%Најлон