7.290 ден 3.645 ден

Нема на залиха

SKU: PGP22243VE-YELL.BLAZ. Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Жолта
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Полиестер 5%Еластин