12.890 ден 10.312 ден

Нема на залиха

SKU: PGA21017CPNX-GRAY Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Капути
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Сива
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 62%Полиестер 38%Вискоза