2.590 ден 1.295 ден

Нема на залиха

SKU: PGP22229TS-PINK Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Розева
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук