5.290 ден 2.645 ден

Нема на залиха

SKU: PGP22320SHJO-D.WHITE Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Шорц
Бренд SILVIAN HEACH
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 98%Памук 2%Еластин