VERSACE JEANS COUTURE – М Јакни

41.590 ден 33.272 ден

Нема на залиха

SKU: 71GAVP06CP001-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиестер