VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

9.990 ден

Нема на залиха

SKU: E1VWABQ671881-003 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиутеран