VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

15.490 ден

Нема на залиха

SKU: E1VWABF171578-500 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црвена
Димензии 24,5 × 8,5 × 17 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиутеран