VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

7.990 ден 6.392 ден

Нема на залиха

SKU: 71VA4BAXZS059-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 25 × 1,5 × 16 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 90%Полиуретан 10%Полиамид