VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

15.490 ден 12.392 ден

Нема на залиха

SKU: 71VA4BF171578-523 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црвена
Димензии 24,5 × 10 × 16 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиуретан