VERSACE JEANS COUTURE – М Чанти

9.790 ден 4.895 ден

Нема на залиха

SKU: 71YA4BA2ZS114-899 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии 24 × 3 × 24 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиуретан