VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

11.790 ден 9.432 ден

Нема на залиха

SKU: 71VA4BL271879-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 26 × 6 × 16 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиутеран