VERSACE JEANS COUTURE – М Дуксери

12.390 ден 9.912 ден

Нема на залиха

SKU: 71GAIF04CF00F-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 98%Памук 2%Еластин