VERSACE JEANS COUTURE – М Дуксери

16.990 ден 13.592 ден

Нема на залиха

SKU: 71GAI3R0FS004-802 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Сива
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук