VERSACE JEANS COUTURE – М Кошули

9.990 ден

Нема на залиха

SKU: B1GWA6R430422899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук