VERSACE JEANS COUTURE – М Чанти

9.790 ден 7.832 ден

Нема на залиха

SKU: 72YA4BG2ZS288-899 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии 17,5 × 4,5 × 11,5 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 90%Полиамид 10%Полиутеран