VERSACE JEANS COUTURE – М Дуксери

14.990 ден 11.992 ден

Нема на залиха

SKU: 71GAIF02CF00F-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 98%Памук 5%Еластин