VERSACE JEANS COUTURE – М Дуксери

16.490 ден
8.245 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 72GAIF02CF01F-899 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Црна
Големина L
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук