VERSACE JEANS COUTURE – М Маици

6.790 ден 3.395 ден

Нема на залиха

SKU: 72GAHT02CJ00T-003 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук