VERSACE JEANS COUTURE – М Маици

8.990 ден
4.495 ден

Regular fit

Kоличина:
SKU: 72GAHP01CJ01P-T85 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Црна
Големина S
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук