VERSACE JEANS COUTURE – М Маици

7.190 ден
3.595 ден

Regular fit

Kоличина:
SKU: 72GAHT17CJ00O-003 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Бела
Големина XS
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук