VERSACE JEANS COUTURE – М Маици

5.990 ден 2.995 ден

Regular fit

Нема на залиха

SKU: 72GAHT04CJ00T-G89 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук