VERSACE JEANS COUTURE – М Маици

6.290 ден

100%Памук

Нема на залиха

SKU: B3GZA7TJ30319-003 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук