VERSACE JEANS COUTURE – М Паричници

8.390 ден

1 на залиха

Kоличина:
SKU: 71YA5PB1ZS119-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии 12 × 1 × 9,5 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиуретан