VERSACE JEANS COUTURE – Ж Високи потпетици

12.490 ден 7.494 ден

100%КОЖА

Нема на залиха

SKU: E0VZAS5071563899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Високи потпетици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа