VERSACE JEANS COUTURE – Ж Патики

12.490 ден 9.992 ден

Нема на залиха

SKU: 71VA3SK6ZP014-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 75%Кожа 25%Полиуретан