VERSACE JEANS COUTURE – Ж Патики

14.990 ден 11.992 ден

Нема на залиха

SKU: 71VA3SF3ZS026-G03 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 70%Полиуретан 30%Полиестер