VERSACE JEANS COUTURE – М Ранци

12.590 ден 6.295 ден

Нема на залиха

SKU: E1YWAB1071890-899 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Ранци
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии 27 × 13 × 40 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 90%Полиестер 10%Полиамид