VERSACE JEANS COUTURE – Ж Апостолки

3.290 ден
1.974 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 72VA3SQ7ZS191-G03 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина 35, 36
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Полиестер 5%Полиуретан