VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

12.490 ден 6.245 ден

Нема на залиха

SKU: 72VA4BA3ZS059-003 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Бела
Димензии 22,5 × 10 × 19,5 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиутеран