VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

11.990 ден 5.995 ден

Нема на залиха

SKU: 72VA4BB1ZS189-899 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 21 × 7 × 14 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиутеран