VERSACE JEANS COUTURE – Ж Чанти

10.590 ден 5.295 ден

Нема на залиха

SKU: 72VA4BB7ZS189-899 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 19 × 8 × 12 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиутеран