VERSACE JEANS COUTURE – Ж Долни тренерки

9.990 ден 7.992 ден

Нема на залиха

SKU: 71HAAT03CF00T-G89 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук