VERSACE JEANS COUTURE – Ж Фустани

27.490 ден

Kоличина:
SKU: 73HAO925N0103-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Големина IT40, IT42, IT44
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 93%Полиестер 7%Еластин