VERSACE JEANS COUTURE – Ж Маици

8.990 ден
5.394 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 72HAHP01CJ06P-OT6 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Големина S, L, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 92%Памук 8%Еластин